SORTIMENT

BRÝLOVÉ ČOČKY

Našim zákazníkům nabízíme širokou škálu dioptrických, slunečních a ochranných čoček, které se liší vlastnostmi, materiálem a cenou.Může si tak u nás vybrat opravdu každý. V nabídce máme dioptrická skla největšího českého výrobce Omega optix, dále značek NikonEssilor a firmy Optika Čivice.

Výběr správných skel je dán počtem dioptrií, typem obruby a Vašimi požadavky na kvalitu. Důležitým kritériem pro výběr je činnost, při které budou používány. Můžete tak mít brýle jen na dálku nebo na blízko, pohodlnějším řešením však budou brýle multifokální event. bifokální. Hodí se pro celodenní nošení, kdy člověk nemusí pro každou situaci nasazovat jiné brýle. Pokud pracujete v kanceláři, můžeme Vám nabídnout speciální brýlové čočky pro práci s počítačem, vybavené úpravou snižující únavu očí. Jsou někdy označované jako office nebo business čočky. Samozřejmostí je nabídka ztenčených materiálů a moderních povrchových vrstev jako je tvrzení, antireflex, UV filtr a polarizační filtr. Sluneční skla mohou být v provedení stálobarevném nebo samozabarvovacím, které se barví podle intenzity slunečního světla.

BRÝLOVÉ OBRUBY

Pro naše zákazníky máme připraven široký sortiment moderních dioptrických obrub. Brýle jsou nezbytnou optickou pomůckou pro dobré vidění a zároveň nepřehlédnutelným módním doplňkem. Je důležité, aby vybraná obruba dobře seděla a Vy se v ní dobře cítili. Samozřejmostí je anatomická úprava individuálních parametrů.
Se správným výběrem Vám ochotně poradíme.

Nabízíme značky:

KONTAKTNÍ ČOČKY, ROZTOKY

Kontaktní čočky jsou pro mnohé zákazníky plnohodnotnou náhradou za brýle. Oceníte je hlavně při sportovních aktivitách nebo společenských událostech. Nabízíme čočky firem Johnson&Johnson, Bausch+Lomb, CooperVision, Alcon a Aqualite za velmi příznivé ceny s dodáním ve většině případů do 1 až 2 pracovních dnů.

V naší nabídce je i kompletní příslušenství jako jsou roztoky na kontaktní čočky Renu a OPTI-FREE, originální pouzdra a pinzety pro snadnější manipulaci.

 

SLUNEČNÍ BRÝLE

Kvalitní sluneční brýle jsou v létě pro ochranu Vašeho zraku opravdu důležité. Máme pro Vás připraven široký sortiment modelů pro děti i dospělé. Samozřejmostí je 100% UV filtr a u většiny modelů polarizační filtr, který eliminuje odlesky způsobující nežádoucí oslnění. Jeho použitím se proslavila známá značka Polaroid, ale dnes jej najdeme i u výrobců jako jsou Reserve, H.I.S, Hannah, Relax, R2, Elle a další. Do řady modelů lze vložit Vaši dioptrickou korekci v provedení stálobarevných čoček nebo samozabarvovacích.